www.grupadoradcza.com.pl

Skorzystaj
z Naszej oferty czytaj więcej

Certyfikaty

Pierwszymi ważnymi wyróżnieniami dla GRUPY DORADCZEJ Wojciechowski & PARTNERZY były naturalnie pierwsze pochlebne opinie naszych Klientów i Partnerów biznesowych. Z każdym kolejnym tygodniem w miarę rozwijania naszej firmy zostaliśmy również zauważeni przez zewnętrzne gremia oceniające i poddaliśmy się audytom w ramach ważnych programów certyfikacyjnych /certyfikacja bazy szkoleniowej, kadry trenerskiej oraz programów szkoleniowych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie czy certyfikacja finansowa i zarządcza prowadzona przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A./.

Niejako na podsumowanie pierwszego miesiąca działalności firmy otrzymaliśmy certyfikat rzetelności, który stwierdza, że GRUPA DORADCZA Wojciechowski & PARTNERZY jest firmą przyczyniającą się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popiera etyczne prowadzenie działalności gospodarczej, a także nagrodzono nas członkostwem w programie "RZETELNA FIRMA". 

Postawiliśmy na jakość, terminowość, niezawodność, innowacje oraz wiedzę i wykształcenie. Niezmiennie wierni branżowym standardom etycznym, zapewniliśmy naszym Klientom najlepsze metody szkolenia oraz możliwość zdobywania, uzupełniania kluczowych kwalifikacji zawodowych poszukiwanych na dynamicznym, ciągle zmieniającym się rynku pracy w coraz bardziej konkurencyjnym środowisku rynkowym.

Ta profesjonalizacja przyniosła efekty w postaci rosnących dochodów i bezcennego kapitału - zaufania naszych Partnerów biznesowych.

Na dojrzałym już rynku usług szkoleniowych, doradczych i consultingowych oraz na tle setek firm polskich okazujemy się zatem synonimem skuteczności, rzetelności, bezpieczeństwa, bezkonkurencyjności i przejrzystej filozofii prowadzenia biznesu.

Fakty mówią za siebie: kreujemy przyszłość usług szkoleniowych.

WPIS DO REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumówWPIS DO KRAJOWEGO REJESTRU PODMIOTÓW PROWADZĄCYCH AGENCJE ZATRUDNIENIA (KRAZ)

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumów

CERTYFIKATY KRD BIG S.A.

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumówCERTYFIKAT RZETELNA FIRMA


Przejrzystość prowadzenia działalności i terminowość wypełniania zobowiązań to rynkowy atut i przewaga konkurencyjna nie tylko w trudniejszych czasach. Dokładamy starań, by nasi Klienci, Kontrahenci, Partnerzy, pracownicy oraz otoczenie społeczne mogło na nas polegać. Dla instytucji państwowych okazujemy się wiarygodnym i terminowym płatnikiem, w relacjach biznesowych niezawodnym i zawsze wypłacalnym partnerem, dla aktualnych i potencjalnych pracowników atrakcyjnym pracodawcą. Poświadczają to liczby, poświadcza także uczestnictwo w programie Rzetelna Firma, w który do teraz nieprzerwanie uczestniczymy, udostępniając szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Podkreśla on nie tylko niezachwianą stabilizację finansową, tak ważną w budowaniu zaufania w biznesie, lecz także naszą postawę etyczną wobec publicznoprawnych i rynkowych zobowiązań. Pozytywna ocena naszej firmy ze strony gremium programu Rzetelna Firma opiera się na obiektywnych przesłankach i umacnia nas w przekonaniu, że uczciwość popłaca.